جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خدمات ثبت، تهیه و تنظیم، ارسال اظهارنامه مالیات عملکرد ۱۴۰۲

ثبت و ارسال اظهارنامه مالیات عملکرد مشاغل و کسب و کارها یک وظیفه حقوقی می باشد. در صورت عدم ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی جرائم و تکالیفی برعهده شما میگذارد. تیم تخصصی خدمات اظهارنامه مالیات عملکرد پایش حساب جهت مشاوره مالیاتی و ارسال اظهارنامه مالیاتی در کنار شماست. 

ما با دانش فنی و تجربه یک دهه فعالیت، راهکارهایی را جهت کاهش میزان مالیات کسب و کار شما ارائه می دهیم.  این راهکارها باعث کاهش ۱۰ تا ۳۵ درصدی میزان مالیات شما می شود. کافیست همین حالا فرم زیر را تکمیل کنید. 

خدمات اظهارنامه مالیات عملکرد پایش حساب

مشاوره مالیاتی رایگان

همین الان برای دریافت ۵ دقیقه مشاوره مالیاتی رایگان فرم را تکمیل کنید

پرتکرارترین سوالات ثبت و ارسال اظهارنامه مالیات عملکرد

زمان ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی، کاربران با سوالات و مشکلات زیادی مواجه می شوند. تصمیم گرفتیم به پرتکرارترین سوالات شما و مهمترین اخبار این حوزه بپردازیم.

اگر شما هم سوالی دارید یا به مشاوره مالیاتی نیاز دارید با ما تماس بگیرید. ضمنا میتوانید امور خدمات اظهارنامه مالیاتی کسب و کارتان را به ما بسپردید. ما می توانید برای شما بهترین راهکار مالیاتی را برای معافیت های مالیاتی و کسر مالیات اجرا کنیم. 

شرط مهم برخورداری از معافیت های مالیاتی

برخی از مشاغل و کسب و کارها در شرایطی از معافیت های مالیاتی برخوردار می شوند. اما این معافیت یک شرط مهم دارد که رعایت کردن آن بسیار مهم و در عین حال کار راحتی است. برای برخورداری از معافیت های مالیاتی باید، ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر انجام شود.

آخرین مهلت اظهارنامه مالیات عملکرد ۱۴۰۱ تمدید شد

شما باید اظهارنامه عملکرد مالی سال ۱۴۰۱ را تا پایان خرداد ۱۴۰۲ ثبت و ارسال کنید. امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۲، به مشاغل ۱۰ روز فرصت بیشتر برای ارائه اظهارنامه مالیاتی داده شد. منبع این خبر سایت خبری سازمان مالیات کشور intamedia.ir می باشد.

آخرین مهلت برخوداری از مزایای تبصره ماده ۱۰۰

کسب و کارهایی که شرایط استفاده از تبصره ماده ۱۰۰ را دارند، فقط تا ۱۰ تیر ۱۴۰۲ فرصت دارند. اگر از تبصره ماده ۱۰۰ استفاده کنید، نیازی به نگهداری اسناد و مدارک ندارید و وارد پروسه رسیدگی و دادرسی نمی شوید. همچنین، نیازی به ثبت اظهارنامه مالیات عملکرد ندارید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

وضعیت ۴۴ و ۴۵ هنگام ثبت اظهارنامه مالیات عملکرد

منظور از اینکه برای ارسال اظهارنامه وضعیت ثبت نام شما باید حداقل ۴۴ باشد، چیست. این هفته افراد زیادی با ما تماس گرفتند و مشکل بالا را گزارش دادند. اگر شما به صورت ثبت نام آنلاین اظهارنامه مالیاتی، اقدام کرده باشید، باید مدارکتان را کامل ارسال کنید.

درغیراینصورت، اگر حتی یک مدرک و سند را ناقص ارائه کرده باشید، وضعیت مالیاتی ۴۴ خواهید داشت. البته با وجود کارشناسان باتجربه مالیاتی پایش حساب، نگران وضعیت مالیاتی خود نباشید. همین الان با ما تماس بگیرید تا اظهارنامه مالیاتی شما را بررسی کنیم و ایراد آن را سریعا برطرف سازیم.

بهترین روش ثبت اظهارنامه مالیات عملکرد

فرم مشاوره رایگان را پر کنید

ابتدا فرم بالا را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تماس کارشناس مالیاتی با شما

خیلی زود یکی از کارشناسان مالیاتی پایش حساب با شما تماس می گیرد. 

بررسی دقیق کسب و کار شما

جهت انتخاب مناسب ترین مفاد قانونی، برای کسر مالیات احتمالی کسب و کار شما، بررسی دقیقی صورت میگیرد.

ارائه بهترین راهکار

بهترین راهکار برای شما انتخاب می شود و کارشناس ما ادامه فرایند را به شما توضیح می دهد. 

شروع همکاری

طبق موافقت های صورت گرفته میان ما و شما، وارد فرایند اجرایی می شویم. بهترین خدمات ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی را به شما ارائه می دهیم.

چرا می توانید به پایش حساب اعتماد کنید؟​

تیم تخصصی مالیاتی

خدمات اظهارنامه مالیاتی شما را تیم تخصصی اظهارنامه مالیاتی پایش حساب برعهده می گیرد

قانونمند و تجربه گرا

حدود یک دهه تجربه ارائه خدمات و مشاوره به کسب و کارها و شرکت و هلدینگ ها

تا پایان راه همراه شما هستیم

طبق تجربه، انجام مشاوره و تکمیل مدارک و اسناد و شرکت در جلسات باعث کاهش تا ۳۵ درصدی میزان مالیات می شود

پشتیبانی پاسخگو و مشتری مدار

به دلیل حضور تیم تخصصی اظهارنامه مالیاتی، پشتیبانی سریعتر انجام می شود

۵ دقیقه مشاوره رایگان با کارشناسان اظهارنامه مالیات عملکرد

انواع خدمات اظهارنامه مالیات عملکرد مشاغل و شرکت ها
تهیه و تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیات بر درامد شرکت ها و موسسه ها
تهیه و تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیات بر درامد اشخاص حقیقی مشاغل
تهیه و تنظیم و ارسال اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده و اجرای عملیات حسابداری و رسیدگی مالیاتی
تهیه و تنظیم اظهار نامه املاک (‌مالیات بر درامد اجاره )
مشاوره رایگان

برای آشنایی با تیم تخصصی اظهارنامه مالیاتی مشاغل و کسب و کارها، پایش حساب ۵ دقیقه مشاوره تلفنی رایگان به شما هدیه می دهد. برای آشنایی به خدمات ما و درخواست پروپوزال و استعلام قیمت، لطفا فرم رو به رو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم در ساعت های ۹ صبح تا ۸ عصر با شما تماس میگیریم.

سوالات متداول

به منظور ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی باید به سامانه سازمان امور مالیاتی کشور به آدرس tax.gov.ir مراجعه کنید.

مشاوره رایگان اظهارنامه مالیاتی تیم پایش حساب، یک هدیه برای شماست. گاهی عدم اجرای حتی یک بند از مقررات ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی، می تواند شما را مشمول جریمه های سنگین و مشکلات قانونی کند. تیم تخصصی خدمات اظهارنامه مالیاتی، برای جلوگیری از جریمه شدن و بروز مشکلات قانونی برای شما، ۵ دقیقه مشاوره رایگان در نظر گرفته است. برای بهرمندی از این مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۱۲۲۵۹۱۱۰ تماس بگیرید. این مشاوره به صورت تلفنی و حضوری انجام می شود.

شما ۵ دقیقه مشاوره رایگان برای خدمات اظهارنامه مالیاتی دارید. می توانید شرایط کسب و کارتان را برای تیم تخصصی خدمات اظهارنامه مالیاتی پایش حساب، توضیح دهید. سپس برای دریافت خدمات اظهارنامه مالیاتی درخواست تعیین هزینه کنید. این فرایند رایگان انجام می شود. ما در پایش حساب، اقتصادی ترین نرخ خدمات اظهارنامه مالیاتی را متناسب با حوزه فعالیت و حجم کاری شما درنظر میگیریم.

انجام فرایند خدمات اظهارنامه مالیاتی، نیاز به دو تخصص حسابداری و آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی دارد. ما در پایش حساب، تیم تخصصی خدمات اظهارنامه مالیاتی را تشکیل دادیم تا بهترین عملکرد را در زمینه مالیاتی به شما ارائه دهیم. ضمنا به دلیل اشراف به قوانین مالیاتی می توانیم کمترین مالیات را برای کسب و کار شما پرداخت کنیم. خدمات این تیم به صورت حضوری و آنلاین انجام می شود.

اظهارنامه مالیات عملکرد چیست ؟

اظهارنامه مالیاتی در واقع کارنامه عملکرد مالی افراد حقوقی و حقیقی می باشد. این کارنامه مالی برای محاسبه مالیات به سازمان امور مالیاتی ارائه می شود. ثبت اظهارنامه مالیاتی نیز به معنی تکمیل و ارسال اسناد درآمدی و هزینه یکساله این اشخاص می باشد. ثبت و ارسال اظهارنامه مالیات عملکرد توسط حسابدارانی که با قوانین مالیاتی آشنایی کامل دارند، انجام می شود. پایش حساب  یک شرکت تخصصی مالی و حسابداری می باشد. ما در پایش حساب  خدمات ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی  شرکت ها، مشاغل و سایر افراد حقیقی و حقوقی را انجام می دهیم. 

اظهارنامه مالیاتی، کارنامه عملکرد مالی اشخاص حقوقی و حقیقی که مشمول مالیات هستند، می باشد.

خوداظهاری مالیاتی چیست؟

روش های مختلفی برای تعین میزان مالیات اشخاص حقوقی و حقیقی وجود دارد. یکی از این شیوه ها، علی الرأس می باشد. در این شیوه ماموران اداره مالیات خودشان به تعیین میزان مالیات می پردازند. اما در نظام های مالیاتی پیشرفته، از شیوه خوداظهاری استفاده می شود. خود اظهاری به این معناست که شخص حقیقی یا حقوقی اعلام می‌کند که در سال مالیاتی خود به چه میزان سود داشته و به چه میزان باید مالیات پرداخت کند.

گاهی عدم اجرای حتی یک بند از مقررات مالیاتی می تواند شرکت شما را مشمول جریمه های سنگین و مشکلات قانونی فراوانی کند . قبل از پرداخت مالیات باید یکسری از مقدمات قانونی آن به درستی انجام شود تا اسناد مالیاتی مورد قبول بازرسین ممیزین قرار بگیرد.

درگذشته اظهارنامه مالیاتی به صورت چاپی و کاغذی بود و باید آن را پس از پرکردن به سازمان امور مالیاتی ارسال می کردند. اما حالا سازمان امور مالیاتی این فرایند را برخط کرده است و برای انجام این کار باید به سامانه مربوطه مراجعه کنید. پس از اینکه اسناد مورد نیاز را جمع آوری کردید، باید اطلاعات آن را در سامانه ثبت کنید. پس از ارسال اظهارنامه مالیاتی می بایست، در موعد مقرر دفاتر قانونی خود را به سازمان امور مالیاتی ارائه کنید که دفاتر روزنامه و دفتر دارایی کل را شامل می شود .

خدمات ثبت و ارسال اظهارنامه مالیات عملکرد اشخاص حقوقی

خدمات اظهارنامه مالیات عملکرد اشخاص حقوقی که اظهارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی نیز نامیده می شود، باید هرساله انجام شود. در واقع همه نهادها، موسسات، شرکت ها و سازمانها شامل این قاعده می باشند و باید همه اسناد مالی اعم از درآمدها و هزینه ها را به سازمان امور مالیاتی ارائه دهند. سازمان امور مالیاتی کشور، این فرایند را به صورت الکترونیکی در سایت tax.gov.ir ارائه می دهد. پایش حساب مقاله ای جامع درخصوص خدمات اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی منتشر کرد، آن را مطالعه کنید.

خدمات اظهارنامه مالیاتی شرکتهای غیر فعال

شرکت هایی که به هر دلیلی غیرفعال می باشند و هیچ تراکنش مالی طی سال نداشتند، نیز باید اظهارنامه مالیات عملکرد را ثبت و ارسال کنند. طبق قانون، تسلیم اظهار نامه مالیاتی تحت هر شرایطی حتی در صورتی که شرکت یا سازمان هیچ تراکنشی نداشته باشد نیز واجب است. درصورتیکه شرکت شما طی سال گذشته فعالیتی نداشته است، برای پیشگیری از خسارتهای مالی و قانونی، می توانید از خدمات اظهارنامه مالیاتی شرکت های غیرفعال پایش حساب  استفاده کنید.

تبصره ماده ۱۰۰ مالیاتی چیست

برخی از مشاغل می توانند به جای اظهارنامه مالیاتی، فرم تبصره ماده ۱۰۰ را پر کنند. صاحبان مشاغلی که مجموع فروش کالا و خدمات آنها، حداکثر ۶ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان باشد، می توانند از تبصره ماده ۱۰۰ بهرمند شوند. درصورتیکه شما این شرایط را دارید، برای آشنایی بیشتر با این تبصره با کارشناسان ما تماس بگیرید تا ۵ دقیقه مشاوره رایگان هدیه بگیرید. 

برای تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی باید یاد بگیرید چگونه اظهارنامه مالیاتی پر کنید. به همین دلیل ما در مقاله ای مفصل در این خصوص آموزش دادیم. آقای محمد اسدیان یکی از کارشناسان بخش خدمات اظهارنامه مالیاتی پایش حساب، به شما آموزش میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله چگونه اظهارنامه مالیاتی پر کنیم را مطالعه کنید. برای جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافه فرم مشاوره رایگان اظهارنامه مالیاتی را تکمیل بفرمایید.