فروشگاه

دریافت مشاوره مالیاتی آنلاین، تلفنی رایگان | پایش حساب

مشاوره مالیاتی آنلاین

یکی از دغدغه های مدیران کسب و کارها برای مشاوره مالیاتی، دسترسی سریع و آنلاین به سوالات مالیاتی در حین فعالیت خود و هزینه مشاوره مالیاتی می باشد.

به همین دلیل پایش حساب شرایطی را برای شما مدیران در نظر گرفته است که در صورت نیاز استفاده از مشاوره مالیاتی آنلاین رایگان  و تلفنی بهره مند گردید.

چرا نیاز به یک مشاور مالیاتی داریم؟

اگر  تا به حال کسب و کاری را راه اندازی نموده باشید حتما سر وکارتان به مالیات برخورد کرده و با مقوله مالیات آشنایی دارید و یا برای پرداخت مالیات دچار چالش شده اید یا در تمام موارد فوق واژه هایی یا اسامی مثل مشاوره مالیاتی ، وکیل مالیاتی ، مشاوره دارایی و…..به گوشتان خورده است. شاید هم از قبل با موسسات مشاوره یا یک وکیل مالیاتی کمک گرفته اید یا تصمیم بر اجرای این کار داشته اید حال سوال مهم پیش آمده این است چرا نیاز به مشاوره مالیاتی داریم؟

بهره گیری از یک مشاور مالیاتی تنها راهی است که می تواند شما را از پرداخت مالیات بیهوده و ناعادلانه دهد، کمک یک مشاوره مالیاتی خوب اسناد،قراردادها و صورت های مالی کسب و کار شما به بهترین شکل جمع آوری یا بسته می شود و حرف و حدیثی برای ماموران مالیاتی باقی نمی گذارد.

سامانه مودیان
دریافت مشاوره مالیاتی کسب و کار ها و مشاغل

پایش حساب

مجموعه پایش حساب، به عنوان یکی از برترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات مالی و مالیاتی در ایران و با به خدمت گرفتن بهترین حسابداران و باتجربه ترین مشاوران و وکلای مالیاتی آماده ارائه خدمات مشاوره مالیاتی به شرکتها، سازمانها و کسب وکارها می باشد، خدمات  پایش حساب شامل، انجام مشاوره مالیاتی و حسابرسی و  دادرسی مالیاتی  می باشد.

احتمالا به اهمیت دریافت مشاوره مالیاتی پی بردید که الان در این صفحه هستید ، با این حال توجه شما را به نکات زیر جلب میکنم :

 1.  پیچیده و مبهم بودن مباحث مالیاتی : قوانین و مقررات مالیاتی ، بخشنامه ها ، آیین نامه ها و … زیادی در رابطه با مالیات وجود دارد و هر کدام دارای پیچیدگی و ابهاماتی میباشد ، فلذا وجود یک فرد آگاه به عنوان مشاور که به طور مرتب دانش مالیاتی خود را بروز کند و تجربه کافی نیز داشته باشد در هر کسب و کاری ضروی است.
 2.  قطعی بودن مالیات : پرداخت مالیات دقیق و درست بالاخره باید صورت بگیرد ، و هیچ راه میانبر و راه فراری ندارد به همین سبب هر کسب و کاری که دنبال توسعه و پیشرفت خود هست باید برای پرداخت مالیات برنامه ریزی کرده و استراتژی تدوین کند.
 3.  جرائم جبران ناپذیر : قانونگذار برای دریافت و وصول مالیات تکالیفی به عهده صاحبین کسب و کار در سررسید مقرر قرارداده و برای آنها ضمانت های اجرایی و جرائم در نظر گرفته ، گاهی اوقات به دلیل اهمال کاری و عدم آگاهی در حوزه مالیات کسب و کارها خسارت هایی را متحمل میشوند .بهره گیری از یک مشاور مالیاتی تنها راهی است که می تواند شما را از پرداخت مالیات بیهوده و ناعادلانه دهد، کمک یک مشاوره مالیاتی خوب اسناد،قراردادها و صورت های مالی کسب و کار شما به بهترین شکل جمع آوری یا بسته می شود و حرف و حدیثی برای ماموران مالیاتی باقی نمی گذارد.

چرا پایش حساب را انتخاب کنیم؟

استفاده از نیروهای متخصص

پایش حساب با بکارگیری حرفه ای ترین مشاوران و وکلای مالیاتی تضمین کیفیت خدمات خود در بالاترین سطح ممکن ارائه می دهد.

خدمات غیرحضوری

پایش حساب تمامی خدمات و سرویس های خود را تنها با ارسال اسناد و مدارک مثبته در سراسر ایران انجام و خدمات خود را ارائه میدهد.

سرعت بالای انجام کار مودیان

تجربه بالای مشاوران و وکلای پایش حساب خواسته شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

درخواست مشاوره مالیاتی

جهت درخواست مشاوره مالیاتی و پذیرش وکالت مالیاتی ابتدا سعی نمایید نسبت به ارسال مدارک و مستندات خود به صورت پیوست آگاه نموده تا بتوانیم راهنمایی مناسب تری نسبت به فرآیند کاری و مراحل دادرسی در اختیار داشته باشیم و همکاران ماپس از جمع آوری و بررسی پرونده با شما تماس حاصل میکنند پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم

 
همین الان برای دریافت ۵ دقیقه مشاوره مالیاتی رایگان فرم را تکمیل کنید

هزینه مشاوره مالیاتی چقدره ؟

تعرفه و هزینه مشاوره مالیاتی به متغیر های زیادی بستگی دارد و بعد از نیازسنجی دقیق اعلام میشود ، آنچه که مسلم هست هیچ خدمات تخصصی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار نمیگیرد.

از چه مراکزی مشاوره مالیاتی بگیریم؟

بخش مالی یکی از مهم ترین قسمت های یک شرکت است و اگر مشکلی در این زمینه ایجاد شود، اختلالاتی در همه ی قسمت های شرکت به وجود می آید.

بنابراین استخدام یک مشاور مالیاتی لازمه ی هر شرکتی است.

در واقع مشاور مالیاتی با داشتن اطلاعات در زمینه ی عملکردهای مالی شرکت ها و اظهارنامه های مالیاتی، می تواند بسیاری از مشکلات مالی شرکت ها را حل و فصل نماید .

سپردن امور مالی و مالیاتی که بسیار با اهمیت هستند، به یک شرکت مشاوره مالیاتی، نیازمند دقت بسیار و بررسی صلاحیت آن شرکت است.

به این دلیل که ممکن است ناکار آمدی آن شرکت نه‌ تنها باعث زیان کسب‌ و کار مؤدی شده، بلکه موجب از دست دادن فرصت های دادرسی مالیاتی شود.

در چه زمینه هایی مشاوره مالیاتی بگیریم؟

 • مالیات حقوق چگونه محاسبه می شود و این مالیات به چه اشخاص و مواردی تعلق می گیرد؟
 • معافیت های مالیات عملکرد کدامند و به چه کسانی این معافیت ها تعلق می گیرد؟
 • چه کالاها و خدماتی مشمول مالیات بر ارزش افزوده می‌شود و چه کالاها و خدماتی مشمول مالیات ارزش افزوده نمی‌شوند؟
 • معافیت های مالیات بر ارزش افزوده برای چه کالا و خدماتی است؟
 • مراحل اعتراض به برگ تشخیص مالیاتی چگونه است؟
 • چگونه در هیات های مختلف مالیاتی شرکت نماییم؟
 • چگونه اظهارنامه مالیاتی آماده و ارائه دهیم؟
 • مالیات بر درآمد اشخاص (حقیقی و حقوقی) چگونه محاسبه می شود؟

خدمات مشاوره مالیاتی آنلاین

بخشی از خدمات مشاوره مالیاتی آنلاین، مشاوره تخصصی بصورت پرسش و پاسخ در زمینه های زیر است:

 • چگونگی تشکیل پرونده مالیاتی.
 • اخذ کد اقتصادی.
 • مشاوره مالیات بر ارزش افزوده و مراحل تشکیل پرونده.
 • ارائه صورتهای مالی اساسی.
 • ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده.
 • ارائه اظهارنامه مالیات بر حقوق.
 • ارائه اظهارنامه مالیات بر عملکرد شرکتها و مشاغل.
 • تشکیل پرونده بیمه تامین اجتماعی و دفاعیات آنها.
 • تحریر دفاتر قانونی و… می باشد.

نداشتن آگاهی کافی در زمینه قوانین مالیاتی می تواند کسب و کار شما دچار جرائم مالیاتی سنگین نماید.

پایش حساب ارائه دهنده خدمات تخصصی حسابداری، حسابرسی و مالیات

اگر بدون عضویت خرید کرده‌اید، لطفا با ایمیل وارد شوید.