جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دریافت مشاوره مالیاتی آنلاین، تلفنی رایگان | پایش حساب

مشاوره مالیاتی آنلاین

یکی از دغدغه های مدیران کسب و کارها برای مشاوره مالیاتی، دسترسی سریع و آنلاین به سوالات مالیاتی در حین فعالیت خود و هزینه مشاوره مالیاتی می باشد.

به همین دلیل پایش حساب شرایطی را برای شما مدیران در نظر گرفته است که در صورت نیاز استفاده از مشاوره مالیاتی آنلاین رایگان  و تلفنی بهره مند گردید.

چرا نیاز به یک مشاور مالیاتی داریم؟

اگر  تا به حال کسب و کاری را راه اندازی کرده باشید و یا به هر طریقی در کشور درآمدزایی می‌کنید یا به هر نوعی پول در می‌آورید لازم است این موضوع را بدانید که اگر موضوع مالیاتی را جدی نگیرید کسب و کار شما با توجه به شرایط حاکم بر نظام اجرایی کشور در معرض آسیب‌های متعدد مالیاتی است. حتما سر وکارتان به مالیات برخورد کرده و با مقوله مالیات آشنایی دارید و یا برای پرداخت مالیات دچار چالش شده اید یا در تمام موارد فوق واژه هایی یا اسامی مثل مشاوره مالیاتی ، وکیل مالیاتی ، مشاوره دارایی و…..به گوشتان خورده است. شاید هم از قبل با موسسات مشاوره یا یک وکیل مالیاتی کمک گرفته اید یا تصمیم بر اجرای این کار داشته اید حال سوال مهم پیش آمده این است چرا نیاز به مشاوره مالیاتی داریم؟

بهره گیری از یک مشاور مالیاتی تنها راهی است که می تواند شما را از پرداخت مالیات بیهوده و ناعادلانه نجات دهد، با کمک یک مشاوره مالیاتی خوب اسناد،قراردادها و صورت های مالی کسب و کار شما به بهترین شکل جمع آوری یا بسته می شود و حرف و حدیثی برای ماموران مالیاتی و سازمان امور مالیاتی باقی نمی گذارد.

سامانه مودیان
دریافت مشاوره مالیاتی کسب و کار ها و مشاغل

پایش حساب

مجموعه پایش حساب، به عنوان یکی از برترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات مالی و مالیاتی در ایران و با به خدمت گرفتن بهترین حسابداران و باتجربه ترین مشاوران و وکلای مالیاتی آماده ارائه خدمات مشاوره مالیاتی به شرکتها، سازمانها و کسب وکارها می باشد، خدمات  پایش حساب شامل، انجام مشاوره مالیاتی  و حسابرسی و  دادرسی مالیاتی  می باشد.

چنانچه نیاز به ارائه مشاوره‌های مالیاتی داشتید حتما کمکتان خواهیم کرد تا ترس‌ها و نگرانی‌هایتان به حداقل ممکن برسد.

احتمالا به اهمیت دریافت مشاوره مالیاتی پی بردید که الان در این صفحه هستید ، با این حال توجه شما را به نکات زیر جلب میکنم :

 1.  پیچیده و مبهم بودن مباحث مالیاتی : قوانین و مقررات مالیاتی ، بخشنامه ها ، آیین نامه ها و … زیادی در رابطه با مالیات وجود دارد و هر کدام دارای پیچیدگی و ابهاماتی میباشد ، فلذا وجود یک فرد آگاه به عنوان مشاور که به طور مرتب دانش مالیاتی خود را بروز کند و تجربه کافی نیز داشته باشد در هر کسب و کاری ضروی است.
 2.  قطعی بودن مالیات : پرداخت مالیات دقیق و درست بالاخره باید صورت بگیرد ، و هیچ راه میانبر و راه فراری ندارد به همین سبب هر کسب و کاری که دنبال توسعه و پیشرفت خود هست باید برای پرداخت مالیات برنامه ریزی کرده و استراتژی تدوین کند.
 3.  جرائم جبران ناپذیر : قانونگذار برای دریافت و وصول مالیات تکالیفی به عهده صاحبین کسب و کار در سررسید مقرر قرارداده و برای آنها ضمانت های اجرایی و جرائم در نظر گرفته ، گاهی اوقات به دلیل اهمال کاری و عدم آگاهی در حوزه مالیات کسب و کارها خسارت هایی را متحمل میشوند .بهره گیری از یک مشاور مالیاتی تنها راهی است که می تواند شما را از پرداخت مالیات بیهوده و ناعادلانه دهد، کمک یک مشاوره مالیاتی خوب اسناد،قراردادها و صورت های مالی کسب و کار شما به بهترین شکل جمع آوری یا بسته می شود و حرف و حدیثی برای ماموران مالیاتی باقی نمی گذارد.

چرا پایش حساب را انتخاب کنیم؟

استفاده از نیروهای متخصص

پایش حساب با بکارگیری حرفه ای ترین مشاوران و وکلای مالیاتی تضمین کیفیت خدمات خود در بالاترین سطح ممکن ارائه می دهد.

خدمات غیرحضوری

پایش حساب تمامی خدمات و سرویس های خود را تنها با ارسال اسناد و مدارک مثبته در سراسر ایران انجام و خدمات خود را ارائه میدهد.

سرعت بالای انجام کار مودیان

تجربه بالای مشاوران و وکلای پایش حساب خواسته شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

درخواست مشاوره مالیاتی

جهت درخواست مشاوره مالیاتی و پذیرش وکالت مالیاتی ابتدا سعی نمایید نسبت به ارسال مدارک و مستندات خود به صورت پیوست آگاه نموده تا بتوانیم راهنمایی مناسب تری نسبت به فرآیند کاری و مراحل دادرسی در اختیار داشته باشیم و همکاران ماپس از جمع آوری و بررسی پرونده با شما تماس حاصل میکنند پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم

همین الان برای دریافت ۵ دقیقه مشاوره مالیاتی رایگان فرم را تکمیل کنید

هزینه مشاوره مالیاتی چقدره ؟

تعرفه و هزینه مشاوره مالیاتی به متغیر های زیادی بستگی دارد و بعد از نیازسنجی دقیق اعلام میشود ، آنچه که مسلم هست هیچ خدمات تخصصی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار نمیگیرد.

از چه مراکزی مشاوره مالیاتی بگیریم؟

بخش مالی یکی از مهم ترین قسمت های یک شرکت است و اگر مشکلی در این زمینه ایجاد شود، اختلالاتی در همه ی قسمت های شرکت به وجود می آید.

بنابراین استخدام یک مشاور مالیاتی لازمه ی هر شرکتی است.

در واقع مشاور مالیاتی با داشتن اطلاعات در زمینه ی عملکردهای مالی شرکت ها و اظهارنامه های مالیاتی، می تواند بسیاری از مشکلات مالی شرکت ها را حل و فصل نماید .

سپردن امور مالی و مالیاتی که بسیار با اهمیت هستند، به یک شرکت مشاوره مالیاتی، نیازمند دقت بسیار و بررسی صلاحیت آن شرکت است.

به این دلیل که ممکن است ناکار آمدی آن شرکت نه‌ تنها باعث زیان کسب‌ و کار مؤدی شده، بلکه موجب از دست دادن فرصت های دادرسی مالیاتی شود.

در چه زمینه هایی مشاوره مالیاتی بگیریم؟

 • مالیات حقوق چگونه محاسبه می شود و این مالیات به چه اشخاص و مواردی تعلق می گیرد؟
 • معافیت های مالیات عملکرد کدامند و به چه کسانی این معافیت ها تعلق می گیرد؟
 • چه کالاها و خدماتی مشمول مالیات بر ارزش افزوده می‌شود و چه کالاها و خدماتی مشمول مالیات ارزش افزوده نمی‌شوند؟
 • معافیت های مالیات بر ارزش افزوده برای چه کالا و خدماتی است؟
 • مراحل اعتراض به برگ تشخیص مالیاتی چگونه است؟
 • چگونه در هیات های مختلف مالیاتی شرکت نماییم؟
 • چگونه اظهارنامه مالیاتی آماده و ارائه دهیم؟
 • مالیات بر درآمد اشخاص (حقیقی و حقوقی) چگونه محاسبه می شود؟

خدمات مشاوره مالیاتی و تفاوت آن با خدمات مالیاتی:

این دو موضوع کاملا با یکدیگر متفاوتند!

خدمات مشاوره مالیاتی مربوط به ارائه راهکارهای مختلف در مورد مصونیت از برخورداری از جرایم مالیاتی، انجام به موقع تکالیف مالیاتی و اطلاع رسانی از اتفاقات روز مالیاتی و همچنین ارائه پیشنهادات در مورد شناسایی پناهگاه‌‌های موجود مالیاتی است به نحوی که نقشه راه مالیاتی در کسب و کار شما می‌باشد.

اما خدمات مالیاتی مربوط به اجرای تکالیف مالیاتی در میدان عمل است.

اگر بخواهم این دو موضوع را با یک مثال از همدیگر مقایسه کنیم به این صورت است که مشاوره مالیاتی شبیه یک نقشه گنج است و خدمات مالیاتی به منزله نیرویی است که با در دست داشتن نقشه گنج، دقیقا به محل گنج پنهان شده می‌رود و شروع به کندن زمین و استخراج آن می‌کند.

البته که هم نقشه گنج مهم است و هم استخراج گنج.

خدمات مشاوره مالیاتی آنلاین

بخشی از خدمات مشاوره مالیاتی آنلاین، مشاوره تخصصی بصورت پرسش و پاسخ در زمینه های زیر است:

 • چگونگی تشکیل پرونده مالیاتی.
 • اخذ کد اقتصادی.
 • مشاوره مالیات بر ارزش افزوده و مراحل تشکیل پرونده.
 • ارائه صورتهای مالی اساسی.
 • ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده.
 • ارائه اظهارنامه مالیات بر حقوق.
 • ارائه اظهارنامه مالیات بر عملکرد شرکتها و مشاغل.
 • تشکیل پرونده بیمه تامین اجتماعی و دفاعیات آنها.
 • تحریر دفاتر قانونی و… می باشد.

نداشتن آگاهی کافی در زمینه قوانین مالیاتی می تواند کسب و کار شما دچار جرائم مالیاتی سنگین نماید.

سوالات متداول مشاوره مالیاتی

۱. بهترین مشاوره مالیاتی چه مشاوره ای است؟

بهترین مشاوره مالیاتی مشاوره‌ای است که قبل از آنکه با خطرات و جرایم مالیاتی در آینده مواجه شوید، از همین ابتدا به صورت عاملی پیشگیری کننده عمل کند.

قرار نیست که اول زخمی شوید و بعد به دنبال درمان زخم باشید.

 

۲. مشاوره مالیاتی آنلاین یا تلفنی یا حضوری؟

معمولا تفاوتی بین مشاوره مالیاتی آنلاین و حضوری یا تلفنی نیست، آنچه که در این میان مهم است مشاوره مالیاتی موفق است. نتیجه کار مهم است. خروجی اهمیت دارد نه شکل انجام مشاوره.

۳. مشاوره مالیاتی رایگان اثربخشی لازم را دارد؟

قطعا هر هزینه به جایی که برای مشاوره مالیاتی مناسب و با کیفیت می‌پردازید ارزشی بسیار بزرگتر از ارزش آنچه پرداخته‌اید را به کسب و کار شما باز می‌گرداند.

۴. نرخ تعرفه و هزینه مشاوره مالیاتی چقدر باشه خوبه؟

قطعا هزینه مشاوره مالیاتی در یک پروژه یکسان با مشاوران مالیاتی مختلف،‌ یکسان نیست چرا که این موضوع یک امر خدماتی هست و در کسب و کارهایی که خدمات ارائه می‌کنند معمولا نرخ و هزینه‌ها متفاوت است.

مثل این است که بگوییم دستمزد یک جراح زیبایی بینی چقدر است؟ قطعا این خدمات نرخ های متفاوتی خواهد داشت و همچنین به طور قطع نیز نمی‌توانیم بگوییم که اگر هزینه مشاوره مالیاتی زیادی را بپردازید حتما به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

یک مشاوره مالیاتی می‌تواند از ساعتی ۳۰۰ هزارتومان تا ساعتی ۱۰ میلیون تومان یا حتی بیشتر باشد.

آیا ساعتی ۳۰۰ هزارتومان برای یک ساعت مشاوره مالیاتی ارزان است؟ خیر چرا که ممکن است مشاوره ای دریافت کنید که همان ۳۰۰ هزارتومان هم برای آن سطح از خدمات مشاوره مالیاتی زیاد باشد.

آیا ساعتی ۱۰ میلیون تومان بابت یک ساعت مشاوره مالیاتی گران است؟ خیر چرا که ممکن است در این یک ساعت، مشاوره ای را دریافت کنید که به اندازه چند صد میلیون تومان به نفع کسب و کار شما باشد.

همه چیز بستگی به این دارد که چه سطح از خدمات مشاوره مالیاتی را دریافت می‌کنید و پرونده مالیاتی شما چقدر حائز اهمیت است و اینکه از چه شخصی مشاوره مالیاتی دریافتی می‌کنید.

۵. چطور هزینه مشاوره مالیاتی را براورد کنیم؟

هزینه مشاوره مالیاتی می‌تواند وابستگی کاملی به ۴ اصل کلی داشته باشد

 1. از چه شخصی و با چه تجربه‌ای مشاوره مالیاتی می‌گیرید.
 2. پرونده مالیاتی شما چقدر با اهمیت است و حجم کسب و کار شما در چه سطحی است.
 3. پرونده مالیاتی شما آیا دارای شرایط خاصی نظیر معافیت، موضوع دفاع و دادرسی مالیاتی، جرایم مالیاتی و موارد مشابه دارد یا خیر.میزان کیفیت مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید چقدر است. (هر شخص متخصص مالیاتی که می‌شناسید الزاما دلیلی ندارد که مشاور مالیاتی خوبی هم باشد چرا که ممکن است به جهت مهارت انتقال مطلب، همه آنچه که می‌داند را نتواند به شما منتقل کند و موضوع را به نحو صریح تفهیم کند.)
۶. چرا باید در هر کسب و کاری از مشاوره مالیاتی استفاده کنیم؟

هر کسب و کاری که شکل می‌گیرد نیاز است که الزامات قانونی کسب و کار را در نظر بگیرد چرا که بدون درنظر گرفتن الزامات قانونی، دوام و عمر آن کسب و کار به مخاطره می‌افتد و دوام چندانی نخواهد داشت.

۷. از چه زمانی لازمه مشاوره مالیاتی بگیرم؟

از ابتدای کسب‌و کار لازمه که تکالیف مالیاتی خودتان را شناسایی و اجرا کنید، نحوه اجرای بخشی از تکالیف مالیاتی شما بستگی به نوع فعالیت و مدل کسب و کارتان دارد، پس بهتر است در همان شروع کسب و کار و حداقل در ماه‌های اولیه راه‌اندازی به فکر مشاوره‌های مالیاتی باشید چرا که به این شکل کاملا کسب و کارتان را واکسینه کرده‌اید. ولی اگر زمان زیادی از شروع کسب و کارتان گذشته است باز هم هنوز دیر نشده و هروقت ماهی را از آب بگیرید تازه است و می‌تواند جلوی ضررهای بیشتر را بگیرد.

۸. از مشاوره مالیاتی مقطعی استفاده کنم یا ثابت و ماهانه؟

این سوال بستگی به مدل و سایز کسب و کارتان دارد،‌اگر در شروع راه هستید شاید در بعضی موارد بتوانید از مشاوره‌های مقطعی (ساعتی) استفاده کنید و تا مدتی کارتان راه بیافتد ولی اگر کسب و کارتان را رو به رشد یا بزرگ می‌بینید پیشنهاد من این است که حتما از یک مشاور مالیاتی ثابت در کنار کسب و کارتان استفاده کنید که در این حالت با توجه به میزان خدمات مشاوره مالیاتی که دریافت می‌کنید برایتان به صرفه‌تر است و خیالتان راحت‌تر.

۹. رسیدگی به تراکنش‌های بانکی چیه؟

مدتی است که دولت با ابزار سازمان امور مالیاتی با جدیت به دنبال جلوگیری از فرار مالیاتی است و دریافت مالیات به‌صورت واقعی‌تر از مشاغل و اصناف و شرکت‌ها و در مجموع تمامی کسب و کارهاست و اقدامات قانونی ویژه‌ای هم در این راستا انجام داده است که از جمله این اقدامات، رسیدگی به تراکنش‌های بانکی اشخاص حقیقی و حقوقی است، چه پرونده مالیاتی داشته باشید و چه تشکیل پرونده نداده باشید به هرحال اگر صاحب درآمد باشید قطع به یقین دارای تراکنش‌های بانکی هستید و این تراکنش‌ها می‌تواند نشانگری جدی برای احراز درآمد‌های شما باشد و سازمان امور مالیاتی نیز در این مورد با جدیت پیگیر است و موارد بسیار زیادی را هر روز مشاهده می‌کنیم که دچار موضوع رسیدگی به تراکنش‌های بانکی شده‌اند، پس از همین حالا اگر می‌خواهید دچار چالش‌ها و مشکلات طاقت فرسا و هزینه‌بر این موضوع نباشید به فکر باشید و برای این موضوع حتما از خدمات و مشاوره‌‌های مالیاتی استفاده کنید.

به هرحال چه دچار این ماجرا شده باشید یا هنوز به سراغتان نیامده‌اند لازم است از مشاوره مالیاتی استفاده کنید تا هزینه‌های تحمیلی مالیاتی را به حداقل ممکن برسانید.