مشاور مالیاتی | پایش حساب

مشاوره مالیاتی شرکت ها

مجموعه پایش حساب، به عنوان یکی از برترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات مالی و مالیاتی در ایران و با به خدمت گرفتن بهترین حسابداران و باتجربه ترین مشاوران و وکلای مالیاتی آماده ارائه خدمات مشاوره مالیاتی به شرکتها، سازمانها و کسب وکارها می باشد، خدمات  پایش حساب شامل، انجام مشاوره مالیاتی و حسابرسی و  دادرسی مالیاتی  می باشد.

چرا نیاز به یک مشاور مالیاتی داریم؟

اگر  تا به حال کسب و کاری را راه اندازی نموده باشید حتما سر وکارتان به مالیات برخورد کرده و با مقوله مالیات آشنایی دارید و یا برای پرداخت مالیات دچار چالش شده اید یا در تمام موارد فوق واژه هایی یا اسامی مثل مشاوره مالیاتی ، وکیل مالیاتی ، مشاوره دارایی و…..به گوشتان خورده است. شاید هم از قبل با موسسات مشاوره یا یک وکیل مالیاتی کمک گرفته اید یا تصمیم بر اجرای این کار داشته اید حال سوال مهم پیش آمده این است چرا نیاز به مشاوره مالیاتی داریم؟

بهره گیری از یک مشاور مالیاتی تنها راهی است که می تواند شما را از پرداخت مالیات بیهوده و ناعادلانه دهد، کمک یک مشاوره مالیاتی خوب اسناد،قراردادها و صورت های مالی کسب و کار شما به بهترین شکل جمع آوری یا بسته می شود و حرف و حدیثی برای ماموران مالیاتی باقی نمی گذارد.

سامانه مودیان

چرا پایش حساب را انتخاب کنیم؟

استفاده از نیروهای متخصص

پایش حساب با بکارگیری حرفه ای ترین مشاوران و وکلای مالیاتی تضمین کیفیت خدمات خود در بالاترین سطح ممکن ارائه می دهد.

خدمات غیرحضوری

پایش حساب تمامی خدمات و سرویس های خود را تنها با ارسال اسناد و مدارک مثبته در سراسر جهان انجام و خدمات خود را ارائه میدهد.

سرعت بالای انجام کار مودیان

تجربه بالای مشاوران و وکلای پایش حساب خواسته شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

درخواست مشاوره مالیاتی

جهت درخواست مشاوره مالیاتی و پذیرش وکالت مالیاتی ابتدا سعی نمایید نسبت به ارسال مدارک و مستندات خود به صورت پیوست آگاه نموده تا بتوانیم راهنمایی مناسب تری نسبت به فرآیند کاری و مراحل دادرسی در اختیار داشته باشیم و همکاران ماپس از جمع آوری و بررسی پرونده با شما تماس حاصل میکنند پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم