فروشگاه

تهیه انواع طرح و گزارش توجیهی برای جذب سرمایه

در این نوشته شما می خوانید

گزارش توجیهی و طرح توجیهی

مجموعه پایش حساب در خصوص مشاوره تهیه انواع گزارش توجیهی، طرح های توجیهی و همچنین برآورد میزان سرمایه مورد نیاز برای آغاز به کار انواع بیزینس و چگونگی اخذ تسهیلات بانکی و تامین مالی از بانکها همراه شماست.

گزارش توجیهی افزایش سرمایه

تهیه و تدوین گزارش توجیهی برای افزایش سرمایه شرکت‌ها تخصص ماست.

شرکت ها به منظور افزایش کارایی اطلاعات و به‌روزرسانی صورت‌ های مالی، تقویت ظرفیت تامین مالی، واقعی‌تر شدن وضعیت صورت‌ های مالی به دنبال ثبت افزایش سرمایه میباشند.

گزارش توجیحی افزایش سرمایه عبارت است از پیشنهاد هیات مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص گزارش علتهای افزایش سرمایه، تامین منابع مالی، افزایش سود آوری، برون رفت از وضعیت زیان دهی شرکت، اخذ تسهیلات مالی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری توجیه نمایند.

طرح توجیهی چیست؟ (بیزنس پلن)

طرح توجیهی بیان کننده اهداف سرمایه گذار از تاسیس کسب و کار مورد نظر می باشد که به تشریح جزئیات امکان پذیری و سوددهی آن می پردازد.

مهم تر از همه متقاضی نقشه راه کامل و جامعی از مرحله ایده تا اجرا در دست دارد.

تدوین طرح توجیهی (امکان سنجی) با فرمت استاندارد، به منظور اخذ مجوز، تسهیلات و یا جذب سرمایه گذار را به ما بسپارید

کاربرد طرح توجیهی چیست ؟

زمانی که برای دریافت وام به بانک مراجعه میکنید باید بتوانید از ایده خود دفاع کنید و موفق بودن آنرا اثبات نمایید. طرح توجیهی همان چیزی هست که یک کارشناس بانکی مطالعه می کند و در جریان ایده و اجرای شما قرار میگیرد. پس از آن اطلاعات مالی شما تایید شده و وام مورد نظرتان پرداخت می شود

business plan infographic

تمامی طرح های توجیهی اختصاصی که توسط تیم تخصصی پایش حساب تهیه میگردند، از زمان تحویل به مدت ۴ ماه گارانتی اصلاح رایگان را دارا می باشند.

برخی از اشخاص حقیقی و حقوقی و یا سرمایه گذاران، در خصوص تهیه طرح توجیهی (امکان سنجی) با سوالات و ابهاماتی مواجه هستند که در این قسمت به پاسخ برخی از مهم ترین آنها پرداخته شده است.

جهت دریافت اطلاعات در زمینه تهیه طرح توجیهی (امکان سنجی) همین الان تماس بگیرید…

چگونگی سفارش طرح توجیهی و گزارش توجیهی افزایش سرمایه

به منظور سفارش طرح توجیهی (امکان سنجی) می توانید از فرم سفارش طرح توجیهی درخواست خود را برای تیم پایش حساب ارسال نمایید و یا با شماره ۰۹۱۱۲۲۵۹۱۱۰ تماس بگیرید.

مدت زمان آماده شدن و تحویل طرح

تهیه و تدوین طرح توجیهی (امکان سنجی) به طور متوسط بین ۷ تا ۱۰ روز طول خواهد کشید. همچنین بر اساس میزان اولویت و اهمیت موضوع، می توان بازه زمانی را کاهش داد.

هزینه تهیه و تدوین طرح توجیهی

هزینه تهیه طرح بسته به میزان حجم سرمایه گذاری، گزارش بازار، و آیتم های دیگری دارد که برای اطلاع از قیمت ابتدا لازم است که با مشاورین پایش حساب تماس حاصل فرمایید.

نحوه تسویه حساب هزینه طرح توجیهی

۳۵ درصد هزینه های طرح در آغاز عقد قرارداد و به عنوان پیش پرداخت اخذ می گردد و سپس مابقی هزینه ها در دو نوبت، زمان تکمیل طرح و زمان تحویل فایل های نهایی صورت می گیرد.

طرح توجیهی با چه فرمتی تهیه می گردد

تهیه و تحویل فایل نهایی طرح می تواند با توجه به درخواست سرمایه گذار متفاوت باشد و بر اساس فرمت درخواستی صاحبان کسب و کار یا سرمایه گذار مورد نظر تهیه می گردد.

امکان تسویه پس از تایید طرح توسط ارگان مربوطه وجود دارد؟

متخصصان پایش حساب، تجربه تدوین صدها طرح توجیهی موفق را در رزومه خود دارا می باشند و همچنین طرح دارای ۲ ماه گارانتی اصلاح می باشد در این خصوص ویرایش طرح به رایگان انجام خواهد شد.

در پایان یک نمونه طرح توجیهی استاندارد و گزارش توجیهی افزایش سرمایه به صورت PDF جهت دانلود و آشنایی قرار دادیم. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید، تماس حاصل نمایید.

امتیاز مقاله
5/5
مدیر سایت
مدیر سایت

ما در تیم پایش حساب در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه حسابداری و مالیات را تهیه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایش حساب ارائه دهنده خدمات تخصصی حسابداری، حسابرسی و مالیات

اگر بدون عضویت خرید کرده‌اید، لطفا با ایمیل وارد شوید.