درباره مجموعه مشاورین مالی پایش حساب بیشتر بدانید

مشاوره مالیاتی شرکت ها

مجموعه مشاوران مالی پایش حساب  در سال ۱۳۹۸ با کمک پروردگار، با هدف افزایش سطح آگاهی مجریان و مدیران در بازار کار این رشته فعالیت خود را آغاز نمود تا به عنوان یک مرجع تخصصی مالی و مالیاتی شناخته شود.

 

ریشه شکل گیری این هدف متصل نشدن دو چرخه پر نیاز در کشور است: چرخه اول حسابداران و فارغ التحصیلانی‌اند که به شدت جویای کار هستند در حالی که آمادگی لازم برای انتظارات مدیران کسب و کارها را به خوبی ندارند و چرخه دوم مدیران کسب و کارها و شرکت‌ها هستند که نیاز به یک حسابدار کارا، با انگیزه و متعهد همراه با نظارات بر امورات مالیاتی هستند.

هدف ما کمک به رشد متقاضیان در چرخه اول و ارایه خدمات مشاوره و آموزشی به چرخه دوم یعنی مدیران کشور است. خداراشاکریم که با تیم منسجم و دلسوز خود توانستیم تا حد زیادی حلقه اتصال این دو چرخه را به هم نزدیکتر نماییم.

وبسایت آموزشی راه اندازی شده جهت اشتراک گذاری دانش مالی با نام تجاری پایش حساب ( PayeshHesab) در سال ۱۳۹۸ با همت جمعی از کارشناسان ارشد مالی و با همراهی تیمی متخصص از مشاوران مالیاتی در زمینه‌های تدریس حسابداری و مالیات تأسیس گردید.

در حال حاضر، گروه مشاورین مالی پایش حساب با بهره‌گیری از کادر مجرب و نیروهای متخصص، در حال ارائه خدمات آنلاین در زمینه‌های حسابداری و مالی، حسابرسی، امور مالیاتی و بیمه‌ای، نرم‌افزار و پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری، در سراسر کشور است.

انجام کلیه خـدمات مشاوره مـالی، مالیاتی، حسابداری و مدیریت و از قبیل؛ ارائه مشاوره مالی و مالیاتی، بازرسی قانونی، انجام رسیدگی و بررسی حساب‌ها و اسناد و گزارش‌های مالی، تجزیه‌وتحلیل و استقرار سیستم کنترل‌های داخلی و مدیریتی، اصلاح حساب، تهیه و تنظیم صورت‌های مالی و گزارش‌های مالی و مدیریتی، تنظیم اظهارنامه‌های مالیات بر عملکرد و ارزش‌افزوده،، انجام بررسی‌های ویژه مالی و همچنین تدریس تخصصی حسابداری و مالیات‌های مستقیم با کلیه زیرمجموعه‌ها توسط بهترین اساتید مالیاتی مجرب و همچنین آموزش تخصصی نیروهای انسانی مستقر در شرکت‌ها به‌منظور بهینه‌سازی روند امور مالی نیز ازجمله خدمات گروه مشاورین مالی فینشر است.

این وبسایت از زمان شروع فعالیت تاکنون با اتکا به دانش و سال‌ها تجربه کاری مدیران و کادر حرفه‌ای خود، به طیف گسترده‌ای از شرکت‌های ایرانی  که در بخش‌های مختلف اقتصادی کشور ازجمله، خدمات مهندسی، پیـمانکاری، تولیـدی و صنعتـی، بازرگــانی، خدماتی، مشاوره، انتشارات و… مشغول به فعالیت بوده‌اند، خدمات مالی از قبیل: حسابداری، حسابرسی، اصلاح حساب، ایجاد و بهینه‌سازی سیستم‌های موجود مالی، مشاوره مالی و مالیاتی و غیره ارائه نموده است.

در پایان به عرض میرساند ، با توجه به اینکه این مجموعه مبنا و محوریت حرکت خود را بر  احترام به نظر مخاطبین قرارداده است ، از تمامی دوستان خواهشمندیم ما را از پیشنهادات و انتقادات سازنده ی خود مطلع فرمایند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

بازگشت وجه

تضمین کیفیت

مشاوره مالیاتی شرکت ها

عضویت در پایش حساب

لطفا فیلدهای رو به رو را پر کنید

این فیلد الزامی است.
این فیلد الزامی است.
این فیلد الزامی است.
مشاوره مالیاتی شرکت ها

ورود به پایش حساب

لطفا فیلدهای رو به رو را پر کنید